V400HJ6-PE1 Rev.C7

| paneeli Malli | V400HJ6-PE1 Rev.C7 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| V400HJ6-PE1 Rev.C7 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 878.112 × 485.352 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 888.392 × 494.152 × 1.3 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| hoito | Antiglare (Haze 1%) |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 5000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 8.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Lasipaksuus | 0.50+0.50 mm |
| transmissiviteetti | 5.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Värisyvyys | 16.7M |
| taustavalo | No B/L |
| Massa | 1.35Kgs (Typ.) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 51 pins |
| Jännitteensyöttö | 12.0V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "V400HJ6-PE1 Rev.C7"
- INNOLUX V400HJ6-PE1 Rev.C7
- V400HJ6-PE1 Rev.C7-lomake
- V400HJ6-PE1 Rev.C7-kuva
- V400HJ6-PE1 Rev.C7 hinta
- V400HJ6-PE1 Rev.C7-jakelija
